Minust

foto-001Olen mõneti justkui vastuoluline inimene, kes ühelt poolt juba mitu aastat uurib inimpsühholoogia ja spirituaalsuse kooslust meie elus. Teiselt poolt kõik see aeg töötan pangandussektoris, puutun iga päev kokku finantsmaailma tõusude ja mõõnadega ning näen, mis toimub raha ja võimu “turul”. Neid, justkui kaks vastuolulist maailma on väga põnev jälgida. Nad õpetavad mulle väga palju. Mulle meeldib mõelda, et nende mõlema maailma olemasolu minu elus tasakaalustavad mind. Hoiavad keha kahe jalaga maa peal ja hinge olemust pilvede kõrgustes.

Mulle meeldib mõelda, et kõik inimesed on sisimas head. Keerulised läbielamised lapsepõlves, pealiskaudsed suhted täiskasvanuna, väljakutsetega maailm jätab tihti oma jälje meie igapäevases olemuses. Kuid ma usun seda, et nendest kihtidest on võimalik läbi minna, läbi minna inimese pärisolemuseni.

Pean ennast ise rõõmsameelseks realistiks, kes vabal ajal armastab viibida looduses. Linnulaul ja meri on need, mis tuletavad mulle meelde looduse tähtsust meie elust. Kui vähegi leidub aega, siis loen spirituaalset ja psühholoogiaalast kirjandust. Aega ei pruugi alati leiduda põhjusel, et liigun palju ringi ja üritan kogemustepagasisse koguda just erinevaid elamusi. Õpin kõige rohkem teistelt inimestel ning eriti oma pereliikmetelt ja kallilt elukaaslaselt. Tahan tulevikus maalida, kasvatada vähemalt ühte tublit teraapiakoera ning anda õpitud kogemusi ja teadmisi elust oma lastele.

Natalja

Advertisements