Kirjutamine kui millegi loomine

by natalja

Ma olen kirjutanud juba mõnda aega. Nii aastast 2010. Blogidesse, ajakirjadesse, öökapil seisvasse päevikusse. Olen kirjutanud enesearengust, inimeste- ja koerte psühholoogiast, inimsuhetest ja natukene endast. Just sellest viimasest, enda kogemustest, läbielamistest, arusaamistest tahaksin kirjutada rohkem. Seepärast sai loodud see uus blogi.

awriting

Mulle meeldib väljendada oma mõtteid kirjutades. Minu jaoks on see loominguline protsess- luua mõtete, kogemuste ja emotsioonide virr-varrist konkreetselt piiritletud mõte. Sellel on muidugi ka oma nõrk koht (millel või kellel neid ei oleks, onju). Ükski kirjutis ei suuda täpselt edasi anda seda, mis toimub ühe inimese sees. Ja ükski kirjutis pole lõplik tõde, ainuõige lähenemine. Kõik oleneb. Kirjutajast, lugejast, keskkonnast, hetketujust.

Antud blogisse koondan ma nii hästi kui oskan oma põnevad õpingud psühhoterapeudiks, vastuolud ning toetuspunktid materiaalse ja vaimse maailma vahel, kohtumisi erinevate inimeste maailmavaadetega ning kohtumisi iseenda sisemaailmaga.

Minu suurimaks inspiratsiooniallikaks on teised inimesed, nende arusaamad ja nägemused maailmast. Suurimad õpetajad on minu enda kõige lähedasemad perekonnaliikmed ja kallis elukaaslane.

Tuginen oma elus holistilisele ehk terviklikule lähenemisele, nii inimesel kui meie enda elus. Olen avatud erinevatele spirituaalsetele õpetustele, psühholoogilistele teooriatele, arvamustele ja kogetule. Kõigest on midagi võtta ja õppida. Tuleb leida vaid see, mis enda olemusega kõige paremini haakub.

Advertisements